3F lištové systémy

Farba
Materiál
Typ zdroja
Volt
Watt
stmievateľné
Zobraziť
FOCUS 30 PRE TROJOKR. LIŠTU
NEW
 
predbežný dátum
31/12/2023
EUR 150,-

FOCUS 30 PRE TROJOKR. LIŠTU

Lištové koľajnicové systémy osvetlenia

- používame hlavne do komerčných priestorov, kde potrebujeme ideálne nasvietiť vystavený tovar.
Ich veľkou výhodou je variabilita, dá sa s nimi vyriešiť akýkoľvek profesionálny interiér.
Pomocou svetelných systémov môžeme nasvietiť kancelárie, butiky, predajne, kaviarne alebo autosalóny.

Lištový systém je po praktickej stránke k využitiu pre všetky možné účely. Dá sa pripevniť na strop a zavesiť na rôzne dĺžky laniek. Lištový systém od nás sa vyrába v troch základných farbách: v čiernej, bielej alebo striebornej.
Jednotlivé komponenty sú u nás k dostaniu v troch základných rozmeroch: jeden meter, dva metre alebo tri metre. "To však pritom nie je finálny komponent, všetko sa dá totiž nastavovať, predlžovať alebo rezať. Lištový systém sa dá v podstate zákazníkovi upraviť na mieru, " upresňuje technický odborník z firmy Rendl s tím, že všetkým ochotne poradí: " Skracovanie lištového systému na mieru je jednoduché, jednotlivé diely sa dajú odrezať obyčajnou pílkou na železo a zvládne to každý elektrikár."
Do komerčných priestorov sa používa predovšetkým takzvaná "trojokruhová lišta", u ktorej sa dajú ovládať jej svetlá až na tri vypínače. Nemusia tak svietiť všetky naraz, ale je možné zvoliť si práve tie svetlá, ktoré majú práve svietiť.
Zatiaľ čo 1-okruhovú lištu zhasnete alebo rozsvietite naraz jedným kliknutím, 3-okruhovú lištu môžete variabilne využiť v priestore a s celým systémom si kreatívne vyhrať tak, aby boli nasvietené miesta alebo predmety, ktoré sú práve potrebné.
Vo firme Rendl používame lištové systémy Eutrac a ponúkame širokú škálu najrôznejších svietidiel vhodných do líšt, ktorými môžete v lište pohybovať a jazdiť zo strany na stranu. Jednotlivé svietidlá môžete do líšt pridávať, uberať, môžete meniť smer a intenzitu svetla, alebo postupne rozsvecovať rôzne skupiny svietidiel tam, kde to situácia vyžaduje. Jednoducho vložiš svetlo do lišty, zaklapneš a svietiš!

Svietidlá do líšt ponúkame v rôznych prevedeniach a v tom najmodernejšom designu: závesné, reflektorové, široký uhol svietenia, ostrý uhol svietenia.
Presne tak, aby bol váš komerčný priestor nielen krásne nasvietený, ale spĺňal aj tie najnáročnejšie požiadavky na estetiku.