Vonkajšie svietidlá

268
Farba
Materiál
Typ zdroja
Volt
Watt
Krytie do vlhka
stmievateľné
Zobraziť
LIZZI
NEWIP54
LIZZI I
NEWIP54
Skladom
EUR 48,-

LIZZI I

LIZZI II
NEWIP54
predbežný dátum
24/11/2020
EUR 58,-

LIZZI II

SELMA
NEWIP54
CAMARGUE
NEWIP65
COMODO
NEWIP65
Skladom
EUR 120,-

COMODO

ANDANTE
NEWIP65
Skladom
EUR 120,-

ANDANTE

SAMMY
NEWIP54
RODGE
NEWIP54
SIV
NEWIP54
Skladom
EUR 78,-

SIV

ORBU SQ 10
NEWIP67
BABYMOON 38
IP44
BABYMOON 56
IP44
CLOUD
IP44
Skladom
EUR 188,-

CLOUD

BOSANOVA
IP65
BOSANNA
IP65
Skladom
EUR 198,-

BOSANNA

SONET 450
IP54

Hra svetla vo vonkajšom priestore


Nápadité svietidlá sú dnes súčasťou každého originálneho designu. Rovnako ako interiérové osvetlenie, tak i vonkajšie svietidlá výrazne ovplyvňuje celkový dojem z danného priestoru. Moderné vonkajšie svietidlá sú funkčné a vysoko odolné proti nepriaznivým poveternostným podmienkám. Uplatňujú sa tiež ako dekorácie a svetelný podkres. Nezmazateľne dotvárajú jedinečnú atmosféru nádhernej nočnej záhrady.

Vonkajšie svietidlá zahŕňujú pozoruhodnú paletu najrôznejších druhov osvetlení. Môžu mať podobu nástenného osvetlenia jednosmerného alebo obojsmerného, môžu byť pevné alebo náklopné. Obľúbeným architektonickým prvkom mnohých záhradných chodníkov bývajú nízke či vyššie vonkajšie stojanové lampy. Rafinovaný vzhľad výnimočných materiálov dopĺňajú spektrum povrchových úprav.

Svietidlá na záhrade poskytujú neobmedzené možnosti svetelných variácií, spôsobu nasvietenia a farebných kombinácií. V širokej ponuke nájdete jedinečné svietidlá pre osvetlenie chodníkov, terasy domu alebo vonkajšieho bazénu. Vonkajšie svietidlá opatrené pohybovým čidlom sú veľmi praktické. Úsporné svietidlá vedľa nich vytvárajú štýlový nočný podkres domu alebo jeho časti.

Vonkajšie svietidlá žiaria do každej noci. Do každej záhrady vnesú nezameniteľnú idylickú atmosféru.