Tienidlá s doplnkami

720
Farba
Materiál
Typ zdroja
Volt
Watt
stmievateľné
Zobraziť

Vyberte si tienidlo, ktoré sa vám páči a k nemu zvlášť záves, podstavec alebo základňu.


K stropu je záves uchytený najčastejšie cez stropnú krytku. Dekoratívna krytka je súčasťou závesného svietidlá a dotvorí tak celok so samotným telom lampy....
Kábel so stropnou krytkou a objímkou pre žiarovku je buď priamo súčasťou svietidla a jeho celkového designu, alebo sa predáva zvlášť ako takzvaný záves. Ten si môžete dokúpiť samostatné v predajni svietidiel. Z krytky vybieha kábel, ktorý končí objímkou pre žiarovku.
Máte tak príležitosť vytvoriť si závesné svietidlo sami podľa svojho vkusu!
K dispozícií je veľký výber textilných tienidiel v rôznych farbách a tvaroch, veľkosť tienidiel môžete zvoliť 150 mm do 600 mm.
Vyberať môžete tienidlá z textilných materiálov polycotton, ľan alebo zmesových materiálov v hladkom a plisovanom prevedení vo veľkej škále farieb.
Vytvorte si originálne stojanové svietidlo do obývačky alebo do haly ku kreslu:
Páčia sa vám prírodné materiály? Vyberte si drevený stojan s päticou E27 a k tomu textilný cylinder v bielej alebo krémovej farbe. Máte svoju vlastnú stojanovú lampu ladenú v teplých prírodných odtieňoch.
Páči sa vám kov alebo zlato? Zvoľte oblúkový stojan v čiernej farbe s mramorovým podstavcom a k tomu čierne textilné tienidlo vo vnútri zo zlatou fóliou - máte svoju vlastnú stojanovú lampu vo veľmi efektnom čierno - zlatom prevedení.

Vhodné zvolené interiérové osvetlenie obohacuje a zútulňuje váš domov a tým aj vašu pohodu a naladenie. Vyberať môžete z viacerých tienidiel, závesov a podstavcov.